?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Парк Нивки

Парк Нивки
Парк Нивки - це мальовничий парк у Шевченківському районі м. Києва, який розташований біля станції метро Берестейська на простягається на північ від проспекту Перемоги до вулиці Сікорського. Парк Нивки має дві частини - Східну та Західну, які розділяє залізнична колія.
Західна частина має старовинну назву «Васильчиківська дача», яка походить від київського генерал-губернатора Іларіона Васильчикова (1852–1862). За часів совка парк перейменували в Комсомольський парк.


Сьогодні парк Нивки є улюбленим місцем відпочинку киян. В цьому парку достатньо прокладено стежок та доріжок з багатьма лавочками для відпочинку. В парку є кілька дитячих майданчиків та спортивний майданчик. В парку є близько 90 видів дерев.
В північній частині парку знаходяться три озера. Живляться ці озера джерельною водою від джерела, яке знаходиться біля верхнього озера (що має бетонний берег). Це озеро має прозору воду. В ньому навіть купаються діти незважаючи на те, що озеро дуже заросле водорослями. На озерах є багато риби та диких качок. Найбільше качок на другому озері. Біля озер знаходиться зона пляжу.

Парк Нивки
Парк Нивки
Парк Нивки
Парк Нивки
Парк Нивки
Парк Нивки

Східна частина парку містить три озера. Перше з них (що ближче до залізничної колії) трохи занедбане та вода в цьому озері постійно цвіте та має зелений колір. Проте тут є риба, про що свідчать проходи для рибалок між водяною рослинністю.

На другому озері знаходиться прокат катамаранів та кафе-бар. Це озеро має якість води кращу. Тут теж є багато риби і можна постійно бачити місцевих рибалок. Третє озеро є найменшим та впирається воно в вулицю Щербакова, за якою знаходиться маленький дубовий гай з ще одним озером.

Парк Нивки - озера
Парк Нивки - озера
Парк Нивки - озера
Парк Нивки - озера

Що я робив у парку Нивки?
У парк Нивки я попав, тому що поблизу знаходиться посольство США.
посольство США
Я їздив у посольство США за візою, яку мені видали на термін 10 років. Процедура видачі візи до США досить проста. Спочатку необхідно зареєструватись на сайті посольства і заповнити анкету, роздрукувавши сторінку підтвердження анкети, яку необхідно мати з собою. Також необхідно сплатити візовий збір в сумі 170 доларів США, записатись на співбесіду та роздрукувати підтвердження запису на співбесіду. Ажіотажу та великих черг під посольством немає, так як США не є популярною країною контрабандистів, сракопідтирачів та чорно-робочих.
Звичайно, після отримання відвідання посольства я мав багато вільного часу, так як мій поїзд мав відправлятись в 17.21 годині. А так як в той день була дуже спекотна погода, то я спочатку прогулявся по парку Нивки, а потім вже ще відвідав Ботанічний парк ім. О.В.Фоміна та парк Т.Шевченка.

Profile

smatviyenko
smatviyenko

Tags

КАРПАТИPowered by LiveJournal.com
Designed by Taylor Savvy